شرایط و ضوابط

شرایط و ضوابط

سرای جاوید در راستای اهداف خود مبنی بر «لزوم رعایت اصول مشتری مداری در ارائه خدمات» و همچنین «فراهم نمودن دسترسی آسان و مطلوب مخاطبان و معارف جویان ارجمند در ارائه آثار» شرایط ذیل را اعلان می نماید:

1ـ سرای جاوید کتاب‌ها و دیگر محصولات عرضه شده را صرفاً بر اساس قیمت تعیین شده توسط ناشر به فروش می‌رساند و در تعیین قیمت هیچگونه نقشی ندارد. ممکن است قیمت کتاب توسط ناشر دچار تغییر شود.

2ـ کلیه‌ سفارشات ثبت شده پس از تأیید پرداخت و صدور فاکتور فروش آماده گردیده و ظرف یک تا چهار روز کاری (پنجشنبه و جمعه روزهای غیرکاری بازار توزیع هستند) ارسال می‌شوند. هیچ سفارشی پیش از تأیید پرداخت ارسال نخواهد شد.

3ـ پس از تأیید پرداخت، یک ایمیل حاوی اطلاعات سفارش به صورت خودکار برای مشتری ارسال می‌شود. در صورت عدم دریافت این ایمیل باید جهت تأیید پرداخت با بخش پشتیبانی از طریق ایمیل یا تلفن تماس بگیرید.

4ـ در صورت انصراف مشتری از سفارش تأیید شده (طی چهار روز کاری اول)، 10% از مبلغ سفارش کسر گردیده و مابقی به مشتری مسترد می‌گردد.

5ـ در صورت قابل تهیه نبودن مورد سفارش داده شده، وجه آن به مشتری مسترد می‌گردد.

6ـ اطلاعات ارائه شده توسط مشتریان به سرای جاوید صرفاً برای ارائه خدمات، مورد استفاده قرار می گیرد و تحت هیچ شرایطی در اختیار شخص ثالث قرار نخواهد گرفت.

7ـ مسئولیت سرای جاوید در قبال مشتری تا زمان تحویل بسته به پست است. با توجه به بیمه بودن کلیه بسته‌های ارسالی توسط سرای جاوید، در صورت عدم دریافت بسته، مسئولیت پیگیری از پست و دریافت خسارت بر عهده مشتری است.

8ـ هنگام ثبت سفارش، طبق قوانین شرکت پست جمهوری اسلامی ایران، درج کد پستی صحیح اجباری است. در صورت عدم درج کد پستی و یا ناقص بودن آن، مسئولیت عدم دریافت بسته یا برگشت شدن آن بر عهده مشتری بوده و ارسال مجدد مشمول پرداخت مجدد هزینه پستی است. (در خصوص مراحل ارسال و پیگیری بسته ارسالی به بخش سوالات متداول رجوع شود.)

9ـ در صورت وجود مشکل در هر بخش یا خدمات سرای جاوید می‌توانید از طریق [email protected] ارتباط برقرار کنید.